Oferujemy Państwu 2 możliwości
zarezerwowania Podróży Życia:

  • poprzez infolinię pod numerem telefonu 604-776-206, konsultant pomoże wybrać najlepszą ofertę i poprowadzi Państwa przez cały proces rezerwacji.
  • poprzez wyszukiwarkę ze strony głównej.

Rezerwacja poprzez wyszukiwarkę
odbywa się w kilku prostych krokach:

KROK 1 – wyszukiwanie

W polach wyszukiwarki proszę wpisać interesujący Państwa cel podróży (kraj), do którego chcieliby się Państwo udać oraz uzupełnić pozostałe kategorie wraz z podaniem najwcześniejszej daty wyjazdu i  najpóźniejszej daty powrotu, a na końcu nacisnąć „Szukaj”

Jeżeli zostawicie Państwo, któreś pole puste np. „Transport” wówczas wyświetlą się wszystkie dostępne oferty z każdym rodzajem transportu.

Klikając w  napis “Więcej opcji” na lewo od “Szukaj” wyświetlą się dodatkowe opcje, które można uzupełnić.  Dzięki tym opcjom można wyszukać konkretny hotel wpisując jego nazwę w polu “Nazwa hotelu”

Można też użyć “Udogodnień” – klikając w nie wyświetli się lista dodatków tj. Klimatyzacja, golf, można wybrać interesujące kryteria i wyszukać obiekty, które posiadają wybrane przez Państwa udogodnienia

KROK 2 – miejsce

W tym kroku pokażą się dostępne regiony dla wybranego przez Państwa kraju docelowego

KROK 3 – hotel

Po wybraniu regionu w wybranym kraju zaprezentują się Państwu dostępne hotele wraz z dodatkowymi informacjami tj. cena, pokój,wyżywienie,ocena hotelu.

Po kliknięciu w cenę hotelu uzyskamy dostęp do rozszerzonych informacji o obiekcie, gdzie między innymi można zmienić typ wyżywienia oraz termin wylotu

KROK 4 – termin

W tym kroku możemy oprócz wyboru terminu wybrać długość wycieczki, rodzaj pokoju, wyżywienie oraz opcje wylotów z różnych miast.

Aby przejść do następnego kroku należy kliknąć w cenę przy wybranym przez nas terminie. A następnie dla potwierdzenia kliknąć “Dalej”

KROK 5 – Alternatywy

Jeśli dla danej oferty nie będzie już miejsc wyszukiwarka zaproponuje alternatywy. Ten krok jest krokiem opcjonalnym.

KROK 6 – Rezerwacja

W tym kroku wyświetli się Państwu formularz zgłoszeniowy, który należy uzupełnić oraz potwierdzić warunki uczestnictwa danego organizatora.

W ciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, który przekaże następne wskazówki w celu dopełnienia umowy.

Pracownik naszego biura będzie prosił Państwa o:

– podpisanie umowy

– dokonanie wpłaty w ciągu 24h na nasz rachunek bankowy* (dane do przelewu znajdą Państwo w zakładce „O nas”)  Multibank.: 22 1140 2017 0000 4802 0997 5634

Aby przyspieszyć i usprawnić proces rezerwacji zalecamy skorzystać z formularza e-płatności.

W przypadku rezygnacji z rezerwacji wycieczki po wpłacie e-przelewem zwrot kwoty nastąpi w przeciagu 72h od jej zatwierdzenia przez Organizatora przelewem na wskazane konto bankowe.
Anulowanie rezerwacji przebiega na warunkach zawartych z Organizatorem i może być związane z kosztami anulacji. W przypadku wystąpienia takich kosztów musza Państwo pisemnie upoważnić podroze-zycia.pl do potrącenia kwoty wymaganej do pokrycia kosztów anulacji.

KROK 6 – umowa z organizatorem**

Po otrzymaniu wpłaty prześlemy e-mailem lub faksem druk umowy-zgłoszenia, którą należy podpisać i odesłać.

KROK 7 – Podróż Życia

Pakowanie walizek i wyjazd w Podróż Życia

* Pamiętaj, że uiszczenie zaliczki lub pełnej kwoty potwierdza akceptację warunków uczestnictwa oraz zawarcie umowy uczestnictwa w imprezie. Brak wpłaty w określonych terminach jest traktowany jako rezygnacja z imprezy i powoduje skreślenie z listy uczestników. Istnieje możliwość zawarcia umowy gwarancyjnej zwrotu kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej, która obejmuje poniesione koszty w związku z odwołaniem Twojego uczestnictwa, czyli koszty rezygnacji z przyczyn losowych.

** szczegółowe warunki wyjazdu zawiera się z organizatorami wyjazdu