Przedstawiamy listę touroperatorów z którymi współpracujemy:


Arion organizuje wycieczki krajowe oraz zagraniczne. W ofercie dostępne są wycieczko objazdowe z dojazdem własnym, samolotowe i autokarowe. Organizowane są również obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci, wycieczki szkolne, obozy narciarskie i zimowiska, a także pielgrzymki.

Od grudnia 2001 roku Grupa Atlas Tours jest generalnym przedstawicielem linii promowej Minoan Lines w Polsce. W 2006 roku firma otrzymała status generalnego przedstawiciela na polskim rynku włoskiej linii rejsowej MSC. Od 2007 roku jest również prestiżowym agentem takich linii jak Costa, NCL, Star Clipers, Louis Cruises Lines (generalne przedstawicielstwo), Cunard, Holland America Lines, Star Cruises, a od 2009 roku również Carnival oraz Pullmantur Cruises. Firma ewoluowała w tym czasie i z małej spółki cywilnej w 2005 roku przekształciła się w spółkę z o.o. oraz grupę skupiającą cztery firmy zajmujące się działalnością turystyczną w ramach oferty. Grupa Atlas Tours to dziś stabilne przedsiębiorstwo zatrudniające młody, ale doświadczony zespół pracowników.

best reisen logo

Marka Best Reisen znana jest w Polsce już od 1994roku, zdobyła uznanie licznych klientów i agencji turystycznych. Służy pomocą w zorganizowaniu nietypowych wyjazdów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i grup. Bo przecież nawet tak popularne i masowo odwiedzane kraje jak Tunezja, czy Egipt mają wiele nieprzetartych szlaków i magicznych zakątków, do których lubimy wracać. Z tym większą przyjemnością Best Reisen zaprasza na wycieczkę objazdową po Tunezji – kraju z baśni tysiąca i jednej nocy. Tym zaś, którzy pragną posmakować egzotyki w wydaniu azjatyckim, proponuje podróż do Indii i na Sri Lankę. Amatorów luksusu i supernowoczesnej architektury zaprasza do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a wielbicieli błogiego plażowania w cieniu palm na Malediwy i Seszele.

Comfort Club

Comfort Club to firma należąca do Wygoda Travel Group. Dla klienta oznacza to odpowiednie zaplecze kapitałowe i organizację – podstawę stabilności firmy. Oznacza to także siłę niezbędną do zagwarantowania najlepszych cen i warunków. Poszczególne marki i firmy tworzące Wygoda Travel Group, dzięki zatrudnianiu najlepszych fachowców, zapewniają specjalizację niezbędną do zagwarantowania wysokiej klasy usług w różnych sektorach turystyki. W ofercie znajdziemy wycieczki dla wymagających klientów m.in. do Egiptu, Meksyku, Sri Lanki czy Tajlandii

 

Ecco Holiday to już od blisko 10 lat specjalista w dziedzinie organizacji wyjazdów czarterowych. To prężnie rozwijające się biuro podróży tworzy zespół osób, których łączy jedno – zamiłowanie do turystyki. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku turystycznym, podejmują śmiałe działania oraz wcielają w życie oryginalne rozwiązania. Wszystko to sprawia, że pozostają jednym z liderów wycieczek czarterowych. W ofercie Ecco Holiday znajdują się wycieczki w rejony północnej Afryki, do państw basenu Morza Śródziemnomorskiego i do europejskich ośrodków narciarskich. Organizują wyjazdy indywidualne, grupowe, objazdowe, wycieczki fakultatywne i wiele innych. Jakość oraz bezpieczeństwo transakcji potwierdzają otrzymywane certyfikaty i wyróżnienia branżowe. Są wśród nich: tytuł Jakość Roku 2010, Gepard Biznesu 2008, Gazele Biznesu 2007; 2008, Malwa i wiele innych. Ecco Holiday umie dzielić się sukcesem – w 2010 r. otrzymał tytuł Dobroczyńcy Roku, a na co dzień współpracuje z Fundacją Mam Marzenie.

Ecco Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów pobytowych i objazdowych do najodleglejszych i osobliwych części świata. W katalogu znajdują się oferty wyjazdów do tak barwnych miejsc jak: Fidżi, Aruba, Argentyna, Gruzja, Peru, Bali, Zanzibar, Wietnam, Seszele, Polinezja Francuska, Malediwy, USA, Tajlandia, Kenia, Malezja, Kuba i wiele innych wartych odkrycia zakątków globu. Ecco Travel gwarantuje wysoką jakość oferowanych wycieczek i usług. W każdym miejscu czeka szereg wycieczek fakultatywnych oraz moc atrakcji. W ofercie znajdują się sprawdzone i starannie wybrane miejsca noclegowe i hotele, które sprostają gustom najbardziej wymagających klientów.

Exim SA na polskim rynku turystycznym istnieje od lat 90. To firma międzynarodowa, mającą swoich przedstawicieli i biura w Czechach, Polsce, Rumunii oraz na Węgrzech i Słowacji. Ponadto jest członkiem Polskiej Izby Turystycznej i Górnośląskiej Izby Turystycznej. Biuro długo i konsekwentnie pracowało na obecną pozycję i dzięki temu dziś jest marką budzącą zaufanie wśród klientów. Pracownicy Exim Tours nowatorskie rozwiązania i pomysły poddają na bieżąco kontroli oraz opinii podróżujących. Taka polityka firmy wpływa na ciągłe podnoszenie standardów sprzedawanych usług. Oferta kierunków podróży w Exim jest różnorodna i urozmaicona. Obejmuje m.in. Egipt, Cypr, Hiszpanię, Kubę, Sri Lankę czy Wenezuelę i Jordanię. Dodatkowo można skorzystać z bogatej oferty wycieczek fakultatywnych w miejscu wypoczynku. Dzięki wysokim standardom obsługi oraz jakości sprzedawanych usług, Exim Tours został uhonorowany wyróżnieniem Jakość „Q” Roku 2009, Srebrna Jakość Roku oraz nominowany do Jakości Roku 2010.

Grecos to biuro podróży specjalizujące się w organizacji wczasów i wycieczek w obrębie basenu Morza Śródziemnomorskiego. To wiodący touroperator w kierunkach na: Kretę, Rodos, Korfu, Kos, Zakynthos, czyli fascynujące wyspy greckie. Ponadto w ofercie biura znajdują się takie miejsca jak Turcja, Hiszpania i Majorka. Grecos oferuje duży wybór wycieczek fakultatywnych oraz animacji, które są idealnym rozwiązaniem na wakacjach z dziećmi. Na sukces Grecos Holiday pracuje zespół ludzi, którzy posiadają bogate doświadczenie w branży turystycznej. Dzięki temu każda wycieczka jest kompleksowo przygotowana, a baza noclegowa to wyselekcjonowane ośrodki wypoczynkowe. Obecnie marka Grecos Holiday znana jest coraz szerszej grupie odbiorców. Dążenie do doskonałości, rzetelność, powiększające się grono zadowolonych klientów – wszystkie te elementy mają wpływ na zdobywane przez Grecos nagrody i wyróżnienia. Miesięcznik „Rynek Turystyczny” przyznał Grecos Holiday I miejsce w rankingu „Złota 50” 2010 r., a w 2006 r. Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze uhonorowało touroperatora tytułem Debiutanta Roku.

Infoski.pl –  Zajmuje się organizacją wyjazdów dla narciarzy od 1994 r. Oferta Infoski jest propozycją dla narciarzy, którzy dzięki połączeniom lotniczym z Gdańska, Warszawy, Katowic i Poznania mogą za przystępną cenę szybko i wygodnie wyjechać na narty samolotem w Alpy i Pireneje. Infoski jest aktualnie jedyną firmą w Polsce, która w swojej ofercie ma wyloty z 4 lotnisk. Dla osób preferujących dojazd własnym środkiem transportu oferuje możliwość wykupienia oferty bez przelotu

Itaka

Biuro Podróży ITAKA powstało w 1989 r.  Jest liderem w organizacji wczasów i wycieczek opartych na lotach czarterowych. Specjalizuje się w akwenie Morza Śródziemnego, a najbardziej różnorodną ofertę posiada do Turcji, Grecji, Włoch, na Wyspy Kanaryjskie i Płw. Iberyjski. ITAKA to duże, prężne i dynamiczne biuro podróży o ugruntowanej pozycji na rynku. Zatrudnia ponad 200 osób. Współpracuje z kilkunastoma liniami lotniczymi, niezliczoną ilością biur podróży i hoteli na całym świecie. Posiada własne autokary i profesjonalną bazę transportową. W 2008 roku ITAKA odnotowała rekordową sprzedaż – obsłużyła aż 230.000 Klientów. Złoty Laur Klienta 2007 i 2008 to jedna z wielu nagród zdobytych przez ITAKĘ. To pierwsze polskie biuro podróży nagrodzone w 2005 r. tytułem Europrodukt. ITAKA otrzymała również Kryształowe Berło European Trusted Brands 2007, 2008 i 2009 w kategorii Biuro Podróży oraz Godło Jakości Obsługi 2008.

 

KOMPAS POLAND to globalny organizator turystyki do krajów byłej Jugosławii. Oferuje szeroki wybór ofert zakwaterowania w hotelach, apartamentach, willach a nawet w latarniach morskich w najpiękniejszych i najciekawszych miejscowościach nad Adriatykiem.

Ponad 20-letnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów i wczasów w różnych miejscach świata. Trade&Travel Konsorcjum Polskich Biur Podróży to uznany touroperator, w którego ofercie znajduje się ponad 100 kierunków. Z przyjemnością pomagają w realizacji marzeń o idealnym wypoczynku. Oferta biura przygotowywana jest pod kątem zróżnicowanych preferencji klientów: dla aktywnych, nowożeńców, rodzin, miłośników zabytków i wiele innych wśród imprez pobytowych i objazdowych. Dzięki temu pracownicy z łatwością wyszukają odpowiednią ofertę, zaspokajając najwybredniejsze gusta i oczekiwania. Trade&Travel zostało wyróżnione: przez Ministra Kultury i Turystyki Republiki Indonezji jako jedyne biuro podróży z Polski za promocję i sprzedaż wyjazdów do Indonezji, Wawrzynem Polskiej Turystyki za działalność innowacyjną, Organizator Wyjazdów Egzotycznych 2009, nagrodą Teraz Polska i innymi.

lekier

Lekier – Biuro powstało w 1991r. Specjalizuje się w wyjazdach do Francji; w swojej ofercie proponuje zwiedzanie Paryża, wycieczki pobytowe na Lazurowym Wybrzeżu,  wycieczki objazdowe nad Loarę, do Bretanii, Normandii, Owernii, Pirenejów i w Alpy. Wyjazdy indywidualne, wycieczki szkolne i edukacyjne. Pielgrzymki z Polonią Amerykańską. Wyjazdy firmowe, wyjazdy rodzinne do parków rozrywki we Francji i całej Europie.

matimpex logo

Matimpex to ponad 20 lat doświadczeń i miano jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce oraz gwarancja najwyższej jakość oferty i wyjątkowo profesjonalnego podejścia do każdego klienta. W 2002 roku biuro zostało uhonorowane znakiem “Dobre, bo polskie” za “organizację i prowadzenie wycieczek po Europie Południowej”. W grudniu 2007 roku otrzymało natomiast certyfikat “Najlepsze w Polsce” za “organizację weekendów lotniczych do stolic i metropolii europejskich”. To właśnie weekendy lotnicze w najpiękniejszych miejscach w Europie są od 2000 roku specjalnością biura. Londyn, Paryż, Rzym, Barcelona, paryski Disneyland, a od 2009 roku także Wenecja i Toskania.

Oasis Tours posiada ofertę zarówno dla osób poszukujących rodzinnego wypoczynku w komfortowym hotelu, jak i dla tych ceniących aktywniejsze formy spędzania czasu. Baza hotelowa tego touroperatora liczy ponad 200 hoteli, współpracuje z renomowanymi sieciami hotelowymi, takimi jak Thalassa i Caribbean World, czy Vinci. Specjalnie wyselekcjonowane obiekty tworzą grupę OASIS FUN CLUB – są to hotele o wysokim standardzie, szczególnie sprzyjające wypoczynkowi w rodzinnym gronie – z bezpośrednim dostępem do plaży, parkami wodnymi (zjeżdżalniami) oraz mini-klubami dla dzieci prowadzonymi przez polskich animatorów, z pełnym all inclusive.Oasis Tours stał się liderem rynku wyjazdów wakacyjnych do Afryki Północnej i krajów Bliskiego Wschodu.

OLIMP – W okresie letnim biuro podróży Olimp specjalizuje się w Miasteczkach Campingowych. Oferujemy Państwu tanie wakacje zagraniczne i atrakcyjne wyjazdy na takie właśnie Miasteczka. W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje wyjazdów na takie Miasteczka z pełnym zakresem usług: transportem z wielu miast Polski, wyżywieniem, zakwaterowaniem i obsługą doświadczonych rezydentów, którzy służyć będą Państwu fachową pomocą. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo luksusowe hotele oraz profesjonalnie zorganizowane i ciekawie przygotowane wycieczki objazdowe, obozy młodzieżowe, obozy studenckie oraz rozmaite wycieczki, czy wczasy zagraniczne. Polecamy również tanie wczasy zagraniczne, w takich krajach jak Włochy, Chorwacja, Czarnogóra i Hiszpania.

Orka Travel to prężnie działające biuro podróży, które skoncentrowane jest na oferowaniu wyjazdów do słonecznych Włoch. Profesjonaliści w każdym detalu: doskonale przygotowane wyjazdy, kompleksowo sprawdzona baza noclegowa, osobiście sprawdzone ośrodki, do których kierują klientów. Wszystko to ma wpływ na idealny wypoczynek na uroczej Sycylii czy piaszczystej plaży Rimini. Orka Travel od lat współpracuje ze sprawdzonymi kontrahentami, dzięki czemu może zaoferować konkurencyjne ceny i szeroki wachlarz bazy noclegowej dostosowany do oczekiwań turystów. Orka Travel jest członkiem Warszawskiej Izby Turystycznej.

Otium Travel Service Polska świadczy usługi w zakresie organizacji wypoczynku we Włoszech, zarówno latem jak i zimą. Oferta narciarska obejmuje dojazd własny i autokarowy we włoski Alpy i Dolomity. Latem flagą ofertę stanowią Sycylia i Kalbria, ale oferta Otium jest tak szeroka, jak długie włoskie, gorce wybrzeże, Liguria, Kampania, czy okolice Rimini to tylko niewielka jej część. W przypadku ciepłych, wakacyjnych ofert do dojazdu własnego i autokarowego, Otium Travel Service dokłada jeszcze ofertę czarteru na południe Włoch. Sprawdzeni i wypróbowani partnerzy ze strony włoskiej pozwalają na zaproponowanie bardzo dobrych cen na wybrane apartamenty, hotele czy campingi a jednocześni czyni włoską ofertę Otium niezwykle korzystną na tle innych, podobnych propozycji, pochodzących z krajów basenu Morza Śródziemnego.

PRESTIGE

Prestige Holidays & Tours–  Egzotyka, wysoki standard, ciekawe i niebanalne programy okraszone swobodną atmosferą i niezapomnianymi przygodami – oto przepis Prestige Holidays & Tours na wspaniałe podróże. Tradycje Prestige Holidays & Tours sięgają 1992 roku, właśnie wtedy osoby tworzące firmę zajęły się profesjonalnie organizacją wyjazdów pozaeuropejskich. Biuro powstało w 2006 roku i od tego czasu zdobywa uznanie i pozycję. Domeną  Prestige Holidays & Tours są wyjazdy egzotyczne o wysokim standardzie z intrygującym programem. Autorem programów wycieczek objazdowych jest Jacek Torbicz, geograf i dziennikarz, autor programów radiowych i wieloletni redaktor naczelny magazynu “Globtroter”. Jacek Torbicz przejechał prawie wszystkie proponowane trasy na siedmiu kontynentach.

Prima Holiday – Specjalizuje się w organizacji wyjazdów tylko do wybranych kierunków – najbardziej popularnych wśród polskich turystów – takich jak Bułgaria, Tunezja, Turcja i Egipt. Głównym celem biura podróży Prima Holiday jest oferowanie usług na najwyższym poziomie oraz nieustanne poszerzanie i podwyższanie ich jakości. Prima Holiday organizuje rodzinne wakacje z hotelach z aquaparkami, również wyjazdy dla osób niepełnosprawnych oraz wyjazdy luksusowe.

Biuro Podróży Regent od ponad 13 lat z powodzeniem organizuje wolny czas i spełnia wakacyjne marzenia Klientów. Zdobyło pozycję lidera w ofertach typu City Break – krótkich wyjazdów weekendowych (ale nie tylko) do słynnych miast Europy – Paryża, Rzymu, Barcelony, Mediolanu Londynu czy Lizbony. Nie ulega wątpliwości, że aby poznać dobrze dane miejsce trzeba spędzić tam sporo czasu. Wystarczy, jednak dobrze zorganizowany weekend, aby poczuć jego niezwykły klimat. I to właśnie, niezobowiązujące zwiedzanie i chwila relaksu w najbardziej atrakcyjnych europejskich miastach jest propozycją Biura Podróży Regent. W sezonie letnim BP Regent oferuje także dłuższe wyjazdy wypoczynkowe lub wycieczki pobytowo objazdowe po uroczych zakątkach Europy. To z pewnością ciekawa opcja dla tych, którzy poza przyjemnym leżeniem na plaży lubią mieć aktywną alternatywę.

Rudolf Reisen – Agencja Rudolf Reisen na polskim rynku przedstawia w swojej ofercie ekskluzywne pakiety turystyczne na rejsy statkami oraz egzotykę. Naszym celem jest zajęcie się wąskim segmentem, czyli klientami bardzo wymagającymi, nastawionymi na ekskluzywną obsługę. Potwierdzają to nasi stali klienci, którzy od ponad 30 lat zajmują ten wąski segment. Agencja RUDOLF REISEN pracuje na aktualnych cenach dnia, oferując klientom Last Minute na rejsy statkami czy też na egzotykę. Ekskluzywne podróżowanie bez stresu czy wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem – to zaufanie do organizatorów oraz partnerów na świecie. Jest to fundament naszego sukcesu. Nie korzystamy z gotowych ofert, tylko gwarantujemy jakość i różnorodność ofert, budując je od podstaw. Dlatego też zapewniamy Państwu niepowtarzalny profil oraz pełne rozgraniczenie od innych przedstawicieli turystycznych.

Sun&Fun Holidays to biuro podróży, które oferuje kompleksowy wypoczynek w popularnych destynacjach. Wczasy w Egipcie, wakacje w Tunezji, Maroku, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji i Grecji. Każdy turysta znajdzie w ofercie biura coś dla siebie. Sun&Fun posiada zróżnicowaną ofertę, wśród której znajdują się hotele o różnym standardzie – od standardowych hoteli niższej klasy po luksusowe kurorty dla wymagających turystów. Biuro współpracuje tylko ze sprawdzonymi i pewnymi kontrahentami. Sun & Fun Holidays posiada certyfikaty Polskiej Izby Turystyki. Jest laureatem wielu wyróżnień i nagród m.in.: Diament magazynu Forbes, Solidna Firma 2008, 2009 i 2010, Lider Rynku, Euroleader, Złoty Certyfikat Rzetelna Firma, Jakość Roku 2009, nagroda Polskiej Izby Turystyki za wiodący produkt w turystyce. Biuro w 2009 r. zdobyło tytuł Touroperatora Roku w Egipcie.

7islands to touroperator, który na rynku turystycznym działa od 2009 r. Od tego czasu rozwija się bardzo dynamicznie, z sukcesem powiększając grono stałych klientów, którzy wracają zadowoleni z wyjazdów organizowanych przez to biuro podróży. W ofercie 7Island znajdują się: wczasy w Grecji, w Egipcie i wakacje w Hiszpanii. Wśród najpopularniejszych miejsc, gdzie podróżują klienci 7Island są greckie oraz hiszpańskie wyspy. Zespół 7Islands z dużą starannością wybiera zagranicznych kontrahentów tak, aby oferta wakacji i wczasów spełniała różne oczekiwania klientów. Zespół 7islands to ludzie z bogatym doświadczeniem w branży turystycznej. Od początku działalności za główny cel firma postawiła sobie, aby świadczyć możliwie szeroki wachlarz usług w jak najlepszej jakości i konkurencyjnych cenach. Touroperator 7Island jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Od kiedy biuro rozpoczęło pracę, wyjechało razem z nim blisko 20 000 turystów.

Test Tour Istnieje od 1990 roku. Zajmuje się w organizacją wypoczynku na Bałkanach.W sezonie 2012 wprowadzono ofertę lotniczą do Chorwacji i Czarnogóry, która cieszyła się dużym powodzeniem. Organizuje również wycieczki objazdowe takie jak: Dalmatyński Express, Magiczna Czarnogóra, Paryż, Praga, Litwa, Trzy Stolice:Wiedeń, Budapeszt, Bratysława. W swojej ofercie posiada również wyjazdy narciarskie do Sarajewa

 

Wygoda Travel należy do uznanej grupy w branży turystycznej Wygoda Travel Group. Zakres usług jakie świadczy Wygoda Travel obejmuje: letnią turystykę wyjazdową, wypoczynek w egzotycznych miejscach, wycieczki objazdowe oraz turystykę przyjazdowa. Biuro jest również wiodącym organizatorem wypoczynku zimowego. W tym zakresie oferuje kompleksowo przygotowane oferty wyjazdów dla narciarzy i snowboardzistów do Włoch, Austrii i Polski. W letniej ofercie dominują natomiast takie kierunki jak: basen Morza Śródziemnomorskiego, Bułgaria, Chorwacja, Hiszpania, Egipt, Turcja, Sri Lanka, Meksyk, Tajlandia czy Teneryfa. Pracownicy biura to ludzie, którzy od lat pracują w branży turystycznej. Podróżują z pasją i chętnie dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem z klientami. Dzięki temu turyści wracają do domu zadowoleni i wypoczęci. Wyróżnienia dla Wygoda Travel: nagroda ODYS 2010 za najlepsza jakość usług w Województwie Małopolskim, tytuł Lidera Polskiej Turystyki 2005; 2008, Róża Kolumba przyznana przez redakcję „Wiadomości Turystycznych”.

Volare Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów narciarskich oraz wycieczek objazdowych do Włoch. Współpracuje z wieloma znanymi kontrahentami, co gwarantuje profesjonalne przygotowanie programu oraz przedstawienie atrakcyjnej oferty cenowej. Dzięki wieloletniej obecności na rynku, pracownicy biura znają mentalność Włochów i specyfikę tego kraju, dlatego każdą imprezę czy indywidualne zamówienia realizowane jest ze szczególną starannością. Solidni partnerzy po stronie włoskiej, osobiście sprawdzona baza hotelowa i doskonała znajomość stacji narciarskich dają gwarancje udanego wypoczynku.