www.podroze-zycia.pl to portal turystyczny sprzedający oferty rzetelnych i sprawdzonych touroperatorów polskich oraz niemieckich. Organizatorzy z nami współpracujący zostali wyselekcjonowani w taki sposób aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo naszych klientów podczas podróży. Każdy organizator posiada zezwolenie, licencje oraz ubezpieczenie niezbędne do prowadzenia działalności turystycznej.

www.podroze-zycia.pl to portal łatwy w obsłudze z przejrzystą i jasna formą prezentowania ofert . Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom informatycznym zapewnia on codziennie zaktualizowaną bazę ofert, które można przeglądać oraz rezerwować 24h/dobę. Na naszym portalu oferujemy również sprzedaż noclegów w hotelach z całego świata, ubezpieczenia oraz bilety czarterowe. A wszystko to drogą online, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych prowizji.

Wszystkie ceny zarówno wycieczek jak i noclegów są cenami ustalonymi przez organizatorów. Podróże Życia nie pobierają prowizji od kupujących, ani nie dodają ukrytych kosztów do żadnej z ofert.

Nasza wizja

Tworzymy nowoczesny portal podróżniczy, który pozwoli Państwu zrealizować Podróże Życia za pośrednictwem przyjaznej strony internetowej.

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie każdemu klientowi szerokiego wyboru wycieczek zagranicznych oferowanych przez nowoczesny, czynny 24 godziny na dobę, portal internetowy.

Nasze wartości

 • zapewnienie klientom obsługi na najwyższym poziomie

  jesteśmy pasjonatami i sami uwielbiamy podróżować, wiemy na co zwracać szczególną uwagę przy doborze wycieczek. Możemy być szczęśliwi pomagając Państwu w wyborze wymarzonego wyjazdu.

 • zaufanie i indywidualne podejście do klienta

  wierzymy, że ludzie najlepiej pracują w atmosferze wzajemnego zaufania, a indywidualne podejście do klienta pozwala obu stronom lepiej spełniać wzajemne oczekiwania.

 • dynamizm i nowoczesność

  korzystamy z najnowszych i przejrzystych rozwiązań technologicznych, dzięki czemu zakup wycieczki nigdy nie był prostszy

   

  Zapraszamy