Drodzy Państwo,

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy sprzedaż oferty Rainbow Tours Zima 2014/15 Promocja potrwa do 18.07.2013 , a rabaty sięgają nawet 30%.

Dodatkowo w promocji:

Gwarancja zwrotu kosztów – GRATIS!!!

Gwarancja najniższej ceny – GRATIS!!!

Gwarancja niezmiennej ceny – GRATIS!!!

Gwarancja bezpłatnej zmiany terminu – GRATIS!!!

Zaliczka – tylko 20%

Promocja, szczegóły

zobacz

 

EGZOTYCZNY LUKSUS

Dzięki Rainbow Tours egzotyka może iść w parze z luksusem. Zapraszamy na ekskluzywne wycieczki objazdowe w najciekawsze rejony globu. Gwarantujemy przygodę w węższym gronie (grupy do 20 osób), noclegi w hotelach o najwyższych standardach w danym regionie, wyjątkową obsługę, fascynujące programy i jak zawsze opiekę naszych najlepszych pilotów.

PROGRAMY EGZOTYCZNE DE LUXE:

 • BAŚNIOWA TAJLANDIA – 16 dni cena od 7399 zł
 • TAJLANDIA – KAMBODŻA – WIETNAM – 16 dni cena od 8299 zł
 • GOOD MORNING WIETNAM – 16 dni cena od 8999 zł
 • SRI LANKA – ŁZA Z POLICZKA INDII – 16 dni cena od 7099 zł
 • MEKSYK – WIELKA KONKWISTA – 16 dni cena od 9849 zł
 • KUBA – WYSPA JAK WULKAN GORĄCA – 9 lub 16 dni cena od 6299 zł
 • RPA I KAPSZTAD – W CIENIU GÓRY STOŁOWEJ – 16 Ddni cena od 9569 zł

Egzotyka deluxe, szczegóły podróży

zobacz

 

KOMFORT DALEKICH PODRÓŻY = DREAMLINER PLL LOT

BEZPOŚREDNIO – TYLKO Z RAINBOW TOURS TAJLANDIA, MEKSYK, SRI LANKA, KUBA, WIETNAM (NOWOŚĆ!) i RPA (NOWOŚĆ!)


KLASA EKONOMICZNA Nowoczesne fotele Indywidualny monitor i pilot systemu rozrywki pokładowej, gniazda elektryczne i USB, słuchawki z redukcją szumów Odległość między kolejnym rzędami jest zbliżona do odległości w samolotach Boeing 767 Posiłki i napoje za dopłatą w trakcie serwisu pokładowego Limit bagażowy: 20 kg rejestrowany i 5 kg podręczny

KLASA PREMIUM CLUB
klasa o podwyższonym standardzie Wydzielona przestrzeń z trzema rzędami wygodnych, szerokich foteli z podnóżkami i regulowanymi zagłówkami gwarantuje komfort podróży niedostępny do tej pory na żadnym rejsie czarterowym z Polski Indywidualne monitory w środkowych podłokietnikach i pilot systemu rozrywki pokładowej, gniazdka elektryczne i USB, słuchawki z redukcją szumów. Dwa posiłki podczas lotu oraz limitowana ilość napojów bezalkoholowych i wybranych alkoholi W Warszawie priorytetowa odprawa przy stanowiskach LOT Elite Club/Business Class Limit bagażowy: 25 kg rejestrowany i 8 kg podręczny. To wszystko za dopłatą od 799 PLN za osobę w obie strony

KLASA BIZNES ELITE
klasa biznes Komfort podróży niedostępny do tej pory na żadnym rejsie czarterowym z Polski, gwarantuje głęboki wypoczynek i doskonały sen podczas całego lotu Luksusowe, elektronicznie sterowane fotele, rozkładające się do całkowicie leżącej pozycji (długość aż 190 cm) Duże, indywidualne monitory z pilotem systemu rozrywki pokładowej, gniazdka elektryczne oraz USB, słuchawki z redukcją szumów Zasłonki między fotelami pozwalające na oddzielenie się od współuczestników lotu podczas snu. Koce i poduszki, oraz przybory toaletowe Doskonałe menu oraz szeroki wybór napojów bezalkoholowych i wyselekcjonowanych napojów alkoholowych. W Warszawie priorytetowa odprawa przy stanowiskach LOT Elite Club/Business Class Limit bagażowy: 25 kg rejestrowany i 9 kg podręczny To wszystko za dopłatą od 1599 PLN za osobę w obie strony

Dreamliner, szczegóły podróży

zobacz

 

GWARANCJE RAINBOW TOURS

 • Gwarancja zwrotu kosztów – Ochrona na wypadek rezygnacji z uczestnictwa w imprezie z przyczyn niezależnych od uczestnika. Koszt 3% ceny – do 18 lipca 2014 gratis!
 • Gwarancja najniższej ceny – Ceny w promocji będą najniższe, jeżeli będzie inaczej zwrócimy różnicę. Gwarancja nie dotyczy ofert last minute. Obowiązuje do 18 lipca!
 • Gwarancja niezmiennej ceny – Nie obejmą Państwa ewentualne podwyżki cen, wynikające ze zmiany opłat lub kosztów paliw – w promocji do 18 lipca 2014 gratis!
 • Gwarancja zmiany terminu – Macie Państwo możliwość zmienić Wasz termin wyjazdu do miesiąca przed datą podana na rezerwacji. Przy zmianie nie pobieramy opłat według warunków uczestnictwa, a cena zostanie przeliczona zgodnie z rabatem z dnia zakupu, w miarę dostępności miejsc w hotelach, samolotach i autokarach. Jeżeli wybierzecie Państwo termin droższy należy dopłacić różnicę wynikającą z wyliczenia ceny. Jeżeli wybrany termin będzie tańszy w cenniku – zwrócimy Państwu różnicę. Do 18 lipca 2014 gwarancja gratis!

  wycieczki pobytowe

  zobacz

  wycieczki objazdowe (samolotem)
  zobacz

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu:

604 776 206 – Paweł – codziennie od 11-22

604 787 506 – Eunika – codziennie od 10-18

www.podroze-zycia.pl

www.moje-last-minute.pl