Zapraszamy Państwa do zapoznania się z promocją first minute lato 2019 biura podróży ITAKA.

Na jubileuszowe Lato prezentujemy 1300 propozycji: 55 kierunków wczasowych w Grecji, Turcji, Hiszpanii,Egipcie, Włoszech, Portugalii, Albanii, Bułgarii, Czarnogórze, Gruzji, Tunezji, Maroku, na Cyprze, a także w Tajlandii, na Nosy Be, Zanzibarze i Wyspach Zielonego Przylądka oraz wycieczki do 55 krajów.

Jakie będzie Lato 2019? Już teraz widać ogromne zainteresowanie kierunkami tureckimi, co potwierdzają statystyki. Poszerzamy ofertę w Kemer, przede wszystkim o hotele rodzinne i klubowe. W Side jest więcej hoteli sieci Trendy i Emir. Wracamy do sieci Crown i Euphoria. Warto zwrócić uwagę na hotele Best Life, Costa 3S Beach i Costa Blu Resort. Nowością są wyloty do Izmiru z Warszawy i Katowic, także na 10/11 noclegów. Ofertę na Lato 2019 dopełniają: rodzinny Euphoria Aegean Resort & Spa i Club Atlantis Resort nad zatoką Seferihisar. Wracamy do Dalyanu z hotelami leżącymi niedaleko słynnej plaży Iztuzu.

Jak co roku prezentujemy rozbudowaną ofertę w Grecji. Zgodnie z preferencjami klientów, na Lato 2019 jest więcej hoteli 4* i 5*, w tym nowości, a maleje ilość hoteli 3*. Na Krecie, Rodos i Peloponezie mamy na wyłączność hotele prestiżowej sieci Aldemar Resorts. Po przerwie wraca Kefalonia. Peloponez będą obsługiwać 2 porty
przylotowe: Araxos i Ateny.

Operacja czarterowa ITAKI na Wyspy Kanaryjskie prowadzona jest na największą skalę w Europie Środkowo-Wschodniej. Na Fuerteventurze i Lanzarote aż 90% hoteli z oferty mamy na wyłączność na polski rynek. Na Teneryfie wracamy do hoteli sieci Meliá: Sol Arona Tenerife i Sol Tenerife. Na Costa del Sol i Costa Dorada prezentujemy wakacyjne hity sprzedażowe i dokładamy nowości. Na Ibizie rozpoczynamy współpracę z siecią hotelową Azuline.

We Włoszech zapraszamy do 5 destynacji. Na Sardynii są nowości w segmencie premium. Nowości prezentujemy także na Sycylii, Ischii, Kalabrii i Riwierze Adriatyckiej.

W Egipcie klienci ITAKI będą wypoczywać w Sharm el Sheikh, Hurghadzie, Marsa Alam i Tabie, której atutami są wysokiej klasy hotele i ciekawe wycieczki fakultatywne: Jerozolima i Petra.

W Albanii jesteśmy obecni we wszystkich atrakcyjnych kurortach: Saranda, Ksamil, Durrës, Shëngjin.

Nowością Lata 2019 jest Zanzibar, do tej pory w ofercie Zima. Wakacyjnym przebojem będzie wyspa Nosy Be, jedno z wielu pięknych miejsc odkrytych przez ITAKĘ. Zapraszamy także na Wyspy Zielonego Przylądka i do Tajlandii.

Na Lato 2019 przygotowaliśmy ponad 270 wycieczek objazdowych. Są to zarówno autorskie trasy podróżnicze, jak i wycieczki po Europie oraz city breaks. Nasza nowość to „Żółwie na równiku”, program realizowany w kameralnych grupach, pokazujący faunę i florę Galapagos. Warto wybrać się na „Madagaskar jak z bajki” i przedłużyć wakacje o tydzień na Nosy Be. Nowościami są także wycieczki: „Odcienie granatów na morelowym szlaku”, łącząca Gruzję i Armenię oraz „Za krańcem Europy” – do Portugalii z wyprawą na Azory. Zainteresowanie Turcją przekłada się na zwiększoną ilość miejsc na wycieczkach objazdowych i powrót do zwiedzania wschodniej Turcji. Jest dużo tras po Tajlandii. Zwiększono ilość miejsc na wycieczki do Chin, w tym z portów lokalnych: Wrocławia i Katowic.

Już po raz 7. zapraszamy rodziny z dziećmi do Klubów Przyjaciół ITAKI i na wycieczki objazdowe z programami edukacyjno-rozrywkowymi. W ofercie 43 hotele i 9 wycieczek. Tego lata naszym klubowym Gościom towarzyszą bohaterowie „Hotelu Transylwania 3”, najnowszej części kultowego filmu animowanego. Jego akcja rozgrywa się podczas rejsu na luksusowym Potwornym Statku. Będzie wspaniała zabawa, gry, konkursy, tańce, niespodzianki od Draculi i inne potwornie fajne imprezy. Dla pierwszych 3000 dzieciaków zabawne maskotki za 1 PLN.

Do najbardziej wymagających klientów adresowane są hotele z 18. już edycji projektu ITAKA & GALA – Podróże w stylu gwiazd. Po raz 4. ITAKA prezentuje hotele dla dorosłych.

 

Pakiety korzyści ważne do 31 stycznia 2019r.

 • Zniżki do 40%
 • gwarancja najniższej ceny aż do dnia wyjazdu
 • 30% zaliczki
 • 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach
 • pakiet gwarancji gratis:
  – gwarancja niezmienności ceny
  – gwarancja najniższej ceny
  – gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji
 • ubezpieczenie od rezygnacja 100% – 79zł
 • ubezpieczenie od rezygnacja z chorobami przewlekłymi 100% – 168zł

 

 

Pełna oferta

ITAKA

ITAKA&GALA

Warunki promocji Itaka

Zapraszamy do kontaktu

Eunika poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00

Paweł codziennie 11:00 – 21:00

Wakacyjny Świat Podróże Życia

www.podroze-zycia.wakacyjnyswiat.pl

www.podroze-zycia.pl

www.architektura-podrozy.pl