Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z narciarskim first minute biura podróży Itaka!

“Zima, Białe Szaleństwo 2013/14” – First Minute

31 hoteli w 4 krajach: Turcji, Włoszech, Hiszpanii i Francji !

Do 5 Listopada 2013 zapewniamy:

  • zniżki do 25%
  • wyjątkowe zniżki 40% na hotele z sieci Melia w Sierra Nevada, ceny zaczynają się od 2104 PLN/os.!
  • Gwarancję Najniższej Ceny GRATIS – gwarantujemy Państwu prawo do najniższej ceny w promocji Marzenia w Cenie Spełnienia! Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach promocji Marzenia w Cenie Spełnienia, z przyjemnością oddamy różnicę. Gwarancja Najniższej Ceny nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji; jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp.
  • Gwarancję Niezmienności Ceny – gwarantujemy, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
  • Bezkosztową Zmianę Rezerwacji – gwarantujemy Państwu prawo do jednorazowej bezkosztowej zmiany rezerwacji do dnia 05.11.2013. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę z katalogów ZIMA 13/14. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym).Aby przejść do oferty prosimy kliknąć poniżej:

zobacz

UWAGA

Oferta narciarska do Francji dostępna jest tylko przy zakwaterowaniu dla 4osób


Tabelę z listą zniżek można wyświetlić w pliku pdf klikając poniżej

zobacz


Zapraszamy serdecznie do kontaktu:

604 776 206 – Paweł – codziennie od 11-22

604 787 506 – Eunika – codziennie od 10-18

www.podroze-zycia.pl

www.moje-last-minute.pl

Gwarancja Bezkosztowej Zmiany Rezerwacjiw dobrej cenie