Szanowni Państwo,

Zapraszamy do promocji First Minute, “Lato Zajawka 2013”, z biurem podróży Itaka. Oferta dotyczy wybranych kierunków na sezon letni 2013r. Promocji podlega 160 ofert z najpopularniejszych kierunków, w której znajdziecie Państwo najpopularniejsze hotele oraz wycieczki.


Promocja trwa do 27 listopada, a w niej:

  • zniżki nawet do 35%!
  • Gwarancję Niezmienności Ceny – gwarantujemy, że cena zarezerwowanej podróży nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu! Ewentualny wzrost kursów walut, kosztu transportu lub opłat lotniskowych, portowych itp. nie będzie miał wpływu na cenę.
  • Gwarancję Najniższej Ceny – gwarantujemy Państwu prawo do najniższej ceny w ofercie LATO ZAJAWKA 2013 i promocji Marzenia w Cenie Spełnienia! Jeśli po dokonaniu rezerwacji znajdą Państwo identyczną ofertę w korzystniejszej cenie w ramach oferty LATO ZAJAWKA 2013 lub promocji Marzenia w Cenie Spełnienia, z przyjemnością oddamy różnicę. Gwarancja Najniższej Ceny nie uprawnia do zmiany na ceny Last Minute lub ceny w promocjach innych niż tutaj wymienione. Przy porównaniu cen uwzględnia się wartość wszystkich świadczeń, również świadczeń dodawanych gratis w niektórych okresach promocji; jak wycieczki lokalne, gwarancja niezmienności ceny itp.
  • Gwarancję Bezkosztowej zmiany rezerwacji – gwarantujemy Państwu prawo do jednorazowej bezkosztowej zmiany rezerwacji do dnia 31.01.2013, nie później niż na 30 dni przed datą wylotu. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, jego długość, kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę z katalogów LATO 2013. Możliwa jest również zmiana danych uczestników wyjazdu. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania rezerwacji. Gwarancja nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym).

LATO ZAJAWKA to tylko początek przygody z ofertą Lato 2013!


Listę zniżek oraz wyjazdów z wycieczkami fakultatywnymi gratis można wyświetlić w pliku pdf

zobacz


Aby przejść do oferty prosimy kliknąć w wybrane opcje:

Wyjazdy pobytowe

zobacz

Wycieczki objazdowe

zobacz

PS. Do pierwszych 500 rezerwacji oferty LATO ZAJAWKA 2013
GRATIS dodajemy jedną z wyjątkowych książek!
“Andaluzja, Olé!”, “Apetyt na Italię”,
“Słodkie Życie w Paryżu”, “Francuskie Zauroczenie”.
– zbierz całą kolekcję ITAKI


Zapraszamy serdecznie do kontaktu:

604 776 206 – Paweł – codziennie od 11-22

604 787 506 – Aldona – codziennie od 10-18

www.podroze-zycia.pl

www.moje-last-minute.pl

Gwarancja Bezkosztowej Zmiany Rezerwacjiw dobrej cenie